Zadzwoń do nas
81 825 32 41

Jakość

ISO 9001:2008 i ISO 14001:2004

Posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz certyfikat systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001:2004. W naszym działaniu stosujemy elementy normy VDA oraz specyfikacji technicznej ISO/TS 16949 (PPAP, FMEA, SPC, APQP).
Posiadamy zintegrowaną „Politykę Jakości i Środowiskową”

Nasza ambicją jest uzyskanie wizerunku firmy „ekologicznie przyjaznej”.
Uzyskanie certyfikatu potwierdzi świadomy wybór funkcjonowania Zakładu z uwzględnieniem dbałości o środowisko w celu efektywnej jego ochrony poprzez ograniczanie negatywnego oddziaływania na środowisko.

Nieustannie dążymy do doskonalenia jakości wyrobów, zmniejszenia ujemnego oddziaływania na środowisko oraz zagwarantowania bezpieczeństwa we wszystkich działaniach. Odsetek reklamacji w stosunku do ilości wyprodukowanych wyrobów w ciągu ostatnich 3 lat wynosił 0 %. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć 100% pewność, że dostarczone wyroby będą całkowicie spełniać ich wymagania jakościowe.

Galeria

Nasze główne działy produkcji

Posiadamy wyspecjalizowane działy produkcji. Specjalizujemy się w wulkanizacji wyrobów gumowych i gumowo-metalowych z sektora automotive.

Narzędziownia

Posiadamy własną narzędziownię do
wykonywania form wulkanizacyjnych
i narzędzi do tłoczenia elementów
metalowych.

Wulkanizacja

Proces wulkanizacji odbywa się metodą
wtrysku (injection) na wtryskarkach
niemieckiej firmy DESMA lub
metodą prasowania tłocznego.

Tłoczenie elementów metalowych

Produkujemy elementy metalowe, nośniki
(metal inserts) do uszczelek łożyskowych
i simmeringów.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies
w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.